Rezervoni Qëndrimin Tuaj

Stafi ynë do ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur për rezervimin tuaj.

  Nga:

  Deri:

  Sherbimet

  Personeli i Kriva Hotel perbehet prej, 12 kamarier te kualifikuar (gjuhe e huaj anglisht,italisht,greqisht), 5 banakier, 4 pastruese, 4 kuzhinier, 7 ndihmes kuzhinier, 1 menaxher,1 ekonomist, 1 financier,4 roje sigurie.

  Kush Jemi

  Hotel Kriva i filloi punimet ne vitin 1994 dhe u hap ne shtator 1997. Hoteli ka ne sherbimin e tij hoteleri turizem si dhe sherbim transporti urban te qytetit. Emri kriva vjen nga bashkimi I dy emrave Kritaq dhe Vangjeli.

  Gjate ketyre viteve ne Hotel Kriva jane akomoduar dhe shume personazhe te njohur nga vendi dhe bota. Resorti gjendet tek pylli i ri 100 metra poshte ures se Shkumbinit. Ne ambjentet e Kriva Hotel do te gjeni, internet wirlees falas, kend lojrash per femije,kopsht zoologjik,pishine olimpike etj.